KAMPANYA KOŞULLARI

1. Domestos Hijyen Projesi kampanyası (“Kampanya”) Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No:13, 34768, Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş (Unilever) tarafından Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde 06.09.2021 tarihinde saat: 00:01 ’de başlayıp 31.12.2021 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde satın alınan Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu 750ml ürünlerinin (Dağ Esintisi, Okaliptüs Ferahlığı, Kar Beyazı, Limon Ferahlığı) ambalajı üzerinde yer alan karekodlar aracılığıyla www.domestoshijyenprojesi.com internet sitesine (“kampanya sitesi”) erişim yaparak, kampanya sitesindeki (ücretsiz) katılım formunu (ad, soyad, cep telefonu, e-posta,ve bağış yapılacak okul bilgisi) dolduran kişiler kampanyaya katılabilecektir. Katılımcı, bağış yapılacak okulu kendi belirleyebilir veya form üzerindeki “Domestos seçsin” seçeceğini işaretleyebilir, bu durumda Unilever liste içerisinden bir okulu katılımcı yerine belirleyecektir.

3. Kampanyaya katılım her farklı Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu 750ml (Dağ Esintisi, Okaliptüs Ferahlığı, Kar Beyazı, Limon Ferahlığı) varyantı ile 3 adet okul için bağış formu doldurulabilir.

4. Kampanya çerçevesinde okul başına bağış formu gönderim sayısı maksimum 100 adet ile sınırlıdır. Bu sayıya ulaşan okullar kampanya sitesinde bağışa açık okullar listesinden kaldırılacaktır.

5. Kampanya çerçevesinde toplam bağış formu adeti 250.000’e ulaşınca, kampanya süresinin sonu beklenmeden, kampanya sona erecektir.

6. Kampanya çerçevesinde bağış yapılacak 10.000 okul, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmiştir.

7. Kampanya’ya katılım sadece Türkiye’de ikamet edenler ile sınırlıdır. Yurt dışından katılımda bulunanlar, kampanyaya katılım sağlayamazlar.

8. Kampanya çerçevesinde okul başına bağışlanacak ürün adedi 07.01.2022 tarihinde www.domestoshijyenprojesi.com internet sitesinde yayınlanacaktır.

9. Kampanya sitesinde yer alan katılım formunun eksik, yanlış veya gerçeğe aykırı beyan edilmesi durumunda kampanya katılımı geçersiz kabul edilecektir.

10. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin akıllı mobil telefonlarında karekod özelliği yoksa karekod uygulaması indirmesi gerekmektedir Katılımcının mobil telefonu karekod uygulamasını desteklemiyorsa kampanyaya katılmak için 444 25 19 nolu telefon numarasından veya Callcenter.TR@unilever.com mail adresi üzerinden Unilever destek hattı ile iletişime geçebilir.

11. Katılımcıların kişisel bilgisayarlarının ve/veya akıllı telefonlarının karekod uygulamasını desteklememesi ve/veya bu cihazlar ve/veya internet bağlantısı ile ilhili her türlü teknik aksaklık (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) nedeniyle kampanyaya katılımın gerçekleşememesi durumunda Unilever’e herhangi bir sorumluluk yüklenemez.

12. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcıların yapmış olduğu bağışlar iptal edilecek olup, Unilever’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

13. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Unilever’in kayıtları esas alınacaktır.

14. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Unilever tarafından yapılacaktır. Unilever bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

15. Kampanya şartlarının herhangi bir maddesinin hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

16. Unilever, kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Loading